РЕФИЛ ЗА СУНЃЕР МОП АЗУР

SKU: 8161 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8161

баркод: 5903355103141

количина во кутија: 50 бр

Рефил сунѓер за моп сунѓер AZUR , кој ефикасно ја отстранува нечистотијата и ги апсорбира вишокот течности од подните површини.
Рефил за  сунѓер моп е заменлив дел, кој му овозможува на корисникот целосно да ужива во функционалноста на наменскиот моп. Рефилот е направен од PVA материјал, чии својства овозможуваат да апсорбира вода не помалку ефикасно од сунѓер. Исклучително е издржлив, а за поголема хигиена лесно се откачува и мие.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-дизајниран за употреба на површини во домаќинство и на работа, како што се: плочки, панели, камени подови, мермер и линолеум
-благодарение на својата сунѓереста структура, совршено го апсорбира вишокот вода и ги остава подовите суви, без ленти
-неговата неверојатна мекост гарантира да нема да има гребнатини при чистење на подот
-сигурен рефил за отстранување на прашина, песок или дури и коса и крзно

Тежина на производот индивидуално пакување 0,13 кг
Големина на производот индивидуално пакување 70 x 310 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА СУНЃЕР МОП АЗУР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *