КОФА ОКРУГЛА 12Л СО ЦЕДАЛКА

SKU: 7005 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 7005

баркод: 5903355002369

Количина во кутија: 24 бр

Универзална, округла кофа со цедалка со капацитет од 12л и цедалка. Практична кофа за универзална употреба – корисна при чистење на подот, може да се користи со која било класичен џогер-моп.
Цврста и пространа кофа е неопходна опрема за секое домаќинство или работна просторија, благодарение на што одржувањето на подовите чисти станува многу полесно.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-цврстата цедалка овозможува прецизно истиснување на рефилот за џогер
-издржливата рачка безбедно лежи во раката, што го олеснува носењето на кофата со нејзината содржина
-профилираниот излив помага да се избегне прскање вода додека се истура содржината од кофа
-специјалната рачка сместена во внатрешноста овозможува да се држи рачката на џогерот
-мала, но практична вдлабнатина на дното на кофата го олеснува празнењето на содржината без ризик од прскање
-естетски и издржлив материјал на кофа обезбедува практичност и удобност при нејзино користењето
-достапна е во три атрактивни бои: розова, тиркизна и сива

Тежина на производот единица пакување 0,47 кг
Големина на производот единица пакување 340 x 290 x 320 мм

 

 

 

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОФА ОКРУГЛА 12Л СО ЦЕДАЛКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *