ЧЕТКА ЗА ШИШИЊА 1/4л

SKU: 4109 Category: Tag:
 

Description

шифра: 4109

баркод:  5903355005162

Количина во кутија:  60 бр

Универзална четка за чистење шишиња со капацитет од 0,25 литри. Незаменлива четка која ефикасно ги чисти шишињата, вазните и мерните чаши од тврдокорната нечистотија, седименти и исушени остатоци.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-благодарение на влакната на четка кои се со средна тврдина, ефикасно се ослободува од нечистотијата од внатрешноста на различните видови шишиња
-специјалната галванизирана жица го олеснува прецизното ракување со четката
-четка со пластична, контурирана рачка
-капакот на крајот од четката овозможува да се закачи насекаде во кујната
-наменета е за чистење шишиња со максимален капацитет од 0,25 литри
-многу лесен и практичен дизајн
-влакната на четката не ја гребат исчистената површина
-достапна во повеќе бои

Тежина на производот единица пакување 0,028 кг
Големина на производот единица пакување 60 x 310 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА ШИШИЊА 1/4л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *