ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА АЛАТ

 

Description

EAN: 4043400536270

Количина во кутија:  6 бр

Боја: како на слика

Коронет висечки држач за алати 34 цм, бел, 34 x 30 x 30 см

Направен од цврста пластика, алат е совршено организиран на ѕидот.
Модерен и стилски ,одговара речиси на секој декор и е одличен за вашата остава,кујна, трпезарија, дневна соба или канцеларија.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА АЛАТ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *