ШТИПКИ ГУМИРАНИ 24/1

SKU: 3906005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4047108000293

Количина во кутија: 10 бр

Боја: како на слика

Пластични штипки за алишта со гумена обвивка, 24 парчиња.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШТИПКИ ГУМИРАНИ 24/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *