ЗАКАЧАЛКА ЗА ПАНТАЛОНИ ДРВЕНА ЛАКИРАНА

SKU: 7630005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043400280012

Количина во кутија : 25 бр

Боја: како на слика

Закачалка за панталони
Големина: 25×2 цм
Дрвена лакирана закачалка со метална вртлива кука.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ПАНТАЛОНИ ДРВЕНА ЛАКИРАНА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *