ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА НА ВОЗДУХ СЕТ 2/1

SKU: 8460005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043400584165

Количина во кутија : 20 бр

Боја: како на слика

Сет 2/1 закачалки за облека на воздух (со надувување).Изработена од пластика, одлична за одложување кошули, елеци, панталони, здолништа или костуми. Практична за транспорт и патувања.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА НА ВОЗДУХ СЕТ 2/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *