КРПА БАМБУС РОЛНА

SKU: 2701 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2701

баркод: 5903355104902

Количина во кутија: 48 бр

Крпата од бамбус во ролна е едноставен и ефикасен начин да ги одржувате домашни и работни простории -чисти. Издржливата и исклучително мека крпа совршено чисти разни видови нечистотија, вклучувајќи ги и маснотиите. Бамбусовите влакна имаат антибактериски својства. Затоа е ова крпа идеален избор за оние кои страдаат од алергија.
Крпата бамбус е производ кој Ви овозможува ефикасно да се ослободите од секоја нечистотија и во исто време да се грижите за површината што се чисти. Влакната од бамбус имаат антибактериски својства, што значи дека на површината на крпата не се размножуваат штетни вируси. Незаменлива е посебно во кујната и бањата. Совршено ги собира нечистотиите, совршено ги впива течностите и лесно се исплакнува. Тоа е производ за повеќекратна употреба, кој ефикасно чисти дури и без детергенти. Останатите производи од линијата ЕКО НАТУРАЛ од York ќе бидат одлично дополнување на ткаенината.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-крпата бамбус во ролна се користи за чистење на сите површини со бамбус, природни влакна со докажан ефект
-бактериите не растат на антибактериската површина на бамбусовите влакна, па затоа е секогаш хигиенски чиста и без микроорганизми или непријатни мириси
-совршена, меѓу другото, во кујни и бањи, каде нечистотијата е обично најупорна
-материјалот од ткаенина ефикасно ги чисти сите површини, а исто така совршено ја апсорбира водата и другите течности
-ги чисти и лепливите и масни површинии, на пр. од масло или путер
-може да се користи и за чистење или сушење садови
-крпата бамбус ролна ќе биде совршена посебно за кујната и купатило каде што се е еколошко и ефикасно решение во исто време

Тежина на производот единица пакување 0,054 кг
Големина на производот единица пакување 250 x 50 x 18 мм

https://youtu.be/J-xa0eOZuIA

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА БАМБУС РОЛНА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *