КОФА ОКРУГЛА 10Л YORK

SKU: 7103 Category: Tag:
 

Description

шифра: 7103

баркод: 5903355003328

Количина во кутија:  24 бр

Округла кофа за универзална употреба – корисна при чистење на подови и за други работи при чистење.
Универзална, округла кофа со капацитет од 10 литри. Цврста и пространа кофа е неопходна опрема за секое домаќинство или работна просторија. Благодарение на неа, одржувањето на подовите и другите површини чисти станува многу полесно.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-високиот квалитет на материјалот на кофа обезбедува нејзина издржливост и отпорност на механички оштетувања
-округла кофа со капацитет од 10 литри
-удобната рачка го олеснува ефикасното транспортирање на кофата со нејзината содржина
-совршена кофа  не само за чистење на подови, туку и за разни видови работи при чистењето

Тежина на производот единица пакување 0,231 кг
Големина на производот единица пакување 280 x 250 x 290 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОФА ОКРУГЛА 10Л YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *