ЕУРО МОП ЦЕНТИ РЕФИЛ

SKU: 8117 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8117

баркод: 5903355006060

Количина во кутија: 24 бр

Рефил за Еуро рамен моп, совршен за чистење и полирање на сите подни површини дома и во канцеларии. Ефикасен и за суво и за влажно чистење.
Апсорбирачкото и исклучително издржливото полнење на рефилот, Ви овозможува да уживате во чистење на  подови во вашиот дом или канцеларија. Совршено фаќа прашина и сите мали нечистотии, што го прави совршен за оние кои страдаат од алергија. Микрофиберот од кој е направен рефилот, ефикасно ги апсорбира течностите, оставајќи ги чисти и сјајни подовите, без ленти.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-Рефилот за моп од микрофибер ефикасен за чистење на сите видови подови, особено за дрвените, бидејќи совршено го апсорбира вишокот вода
-може да отстрани дури и тешка нечистотија без потреба од детергенти
-погоден и за влажно чистење и за суво полирање на подови
-заменувањето на рефилот е многу едноставно и моментално

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.071 кг

Големина на производот индивидуално пакување 160 x 250 x 30 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕУРО МОП ЦЕНТИ РЕФИЛ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *