ТОАЛЕТ СЕТ БАКТЕРИЈА СТОП

SKU: 6456 Category: Tag:
 

Description

EAN:  5903355061946

Количина во кутија:  12 бр

Тоалет сет со модерен дизајн и со практична рачка изработена од пластика што спречува да се лизга од раката и стабилна основа. Четката е поголема од стандардната големина и јамката помага да се стигне до секој ќош во тоалетот.

http://www.york.pl/prestige/products/view/064560

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОАЛЕТ СЕТ БАКТЕРИЈА СТОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *