СЕТ ЗА МЕТЕЊЕ КВИК

SKU: 6306 Category: Tags: , ,
 

Description

шифра 6306

баркод: 5903355126614

количина во кутија  8 бр

Сетот QUICK за метење е совршен сет за домашна и канцелариска употреба. Четката со сад за прав е дизајнирана да обезбеди максимална удобност при чистењето. Нема повеќе свиткување надолу и болки во грбот. Изберете модерни решенија кои комбинираат удобност и ефективност.
Сетот QUICK за метење се состои од чистач и сад за прав. Двата елементи се дизајнирани на таков начин што обезбедуваат максимална удобност и удобност при секојдневното чистење. Поради фактот што комплетот не бара свиткување, често се избира не само за станбени, туку и деловни простори. Специјално обликуваната гума прави садот за прашина совршено да се прилепува на подот, а вградениот чешел Ви овозможува брзо отстранување на нечистотијата. Четката и садот за прав се многу издржливи. Комплетот не зазема многу простор и е удобен за складирање.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сетот QUICK за метење вклучува четка со долги рачки и практичен сад за собирање прав и нечистотија
-садот за прав е опремен со гумен раб, што го олеснува собирањето нечистотија и совршено се прилепува на земјата
-широк чешел монтиран во садот за прав помага да се отстрани нечистотијата од влакната, што значително го забрзува целиот процес на чистење
-долгата рачка Ви овозможува да чистите без да се наведнувате, со што се намалува заморот и болките во грбот, предизвикани од долгиот процес на чистење
-сетот е совршен за соби, на тераси, балкони и во корпоративни и помошни простории, како што се гаражи и коридори
-двете ставки вклучени во сетот за QUICK-БРЗО метење -може да се закачат на кука со помош на малите дупки во горниот дел, со што се олеснува нивно складирање
-сетот зазема многу малку простор, па може да се користи и во најмалите простори за живеење

-комплетот е исклучително издржлив и погоден за долгогодишна употреба

Тежина на производот  индивидуално пакување 0.806 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ ЗА МЕТЕЊЕ КВИК”

Your email address will not be published. Required fields are marked *