ПАМУЧЕН РЕФИЛ МИДИ

SKU: 7303 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355000396

КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 30 бр
Боја: како на слика
Рефил МИДИ се состои од голем број висококвалитетни памучни влакна.
Идеален за чистење на плочки,ламинат и останати површини, може да се употребува со куќни хемикалии.
Тежина: 120 г

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПАМУЧЕН РЕФИЛ МИДИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *