ЧЕТКА ЗА РАЦЕ СО КАМЕН ПЕМЗА

SKU: 4006 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355004318

Количина во кутија:  24 бр

Боја: микс

Четка удобна и ефективна за раце со слој од влакна и пемза, удобнa да се држи во рака, има засечена рачка, благодарение на што не се лизга од раце. Полнета со тврди влакна кои овозможуваат ефикасно отстранување на нечистотијата од рацете и ноктите а пемза ви овозможува брзо да ја исчистите кожата од оштетен и мртов епидермис.

 

http://www.york.pl/start/products/view/040060/section/body

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА РАЦЕ СО КАМЕН ПЕМЗА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *