КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ПВЦ 50л

 

Description

шифра: 1736.01.000

баркод: 8007025118873

КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ПВЦ 50л

Префинет дизајн со понуда на капаци во 3 бои (жолта, зелена и сина) за одлично вклопување во домот и во дворот.
Изборот на бои овозможува селективно складирање на отпадоци.
Погодна е за складирање на отпадоци во и пред трговски и угостителски објекти.

http://www.gensiniplast.com/?s=1736,01

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ПВЦ 50л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *