ЧЕТКА ЗА РИБАЊЕ

SKU: 00332100 Category: Tag:
 

Description

шифра: 00332100

баркод: 4002625030048

Количина во кутија: 10 бр

Универзална четка за рибање на нечистотии со димензија 21цм, изработена од дрво. Добро функционира кога ги чистите обемни дамки на тврди површини и совршено се вклопува во раката.
Особено избраните влакна ќе се справат со секој вид на нечистотија на различни површини.

Сигурна четка неопходна во секој дом и работна просторија, незаменлива при чистење на најтврдокорната нечистотија и обемни дамки на различни површини во куќата, во градината и во гаражата, или работни простории.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

-совршено ја чисти дури и тврдокорната нечистотија од мазни или груби површини
-самата форма го олеснува држењето на четката во рака без да се лизга
-оптимална димензија на четка 21 цм
-издржливите и тврди влакна ефикасно се справуваат со дури и со исушената нечистотија
-тврдите влакна се совршени за чистење на површини отпорни на гребење и отпорни на  триење
-влакната не се деформираат под влијание на чистење и не испаѓаат
-цврстиот материјал ја прави четката издржлива и отпорна на надворешни фактори

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА РИБАЊЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *