РЕФИЛ ЗА РОТАРИ МОП 7270

SKU: 7272 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355058564

Количина во кутија: 36 бр

Боја: како на слика

Рефил за ротари моп од микрофибер, ротационa четка од 360 степени,
не остава траги, високо абсорбентна и идеална за чистење на дрвени подови, панели и плочки…

 

http://www.york.pl/start/products/view/072720/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА РОТАРИ МОП 7270”

Your email address will not be published. Required fields are marked *