ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА МЕТАЛНА

SKU: 8338005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043402285114

Количина во кутија : 10 бр

Боја: како на слика

Метална сјајна закачалка со силиконски слој. Големина: 40 см.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА МЕТАЛНА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *