ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА луксузна

SKU: 6301005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043400572087
Количина во кутија: 6 бр

Боја: како на слика

Луксузна дрвена, полирана и лакирана закачалка за облека, со кука од сребрен месинг.
Големина: 44 см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА луксузна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *