ЗАКАЧАЛКА ЗА КАИШИ

SKU: 8393005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043402852224
Количина во кутија: 10 бр

Боја: како на слика

Закачалка за ремени-каиши, метална сјајна со силиконски слој, големина  13х19 цм.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА КАИШИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *