СУШАРА GOUDA 7MT

SKU: st197 Category: Tag:
 

Description

шифра: ст197

баркод: 8003186118301

Сушара Гоуда 7м анти-рѓосувачка, изработена од обоен челик, многу практична за сушење.

Површина за сушење: 7 м
Количина на облека: 3 кг
Материјал: обоен челик
Димензии / отворено:55 x 66 x 20 цм
Димензии / затворено:55 x 46 x 3 цм
Тежина: 0,70 кг
парчиња / палета (120×125): 320
Парчиња: 10

 

https://www.colombo-newscal.com/en/prodotto/gouda-7-9/

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУШАРА GOUDA 7MT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *