ШТИПКИ ПЛАСТИЧНИ 20/1

SKU: 3943005 Category: Tag:
 

Description

шифра: 3943005

баркод: 4043400539103

Количина во кутија: 10 бр

Димензија: 10цм

Сет од 20 класични пластични штипки за алишта во зголемена големина,корисни кога се сушат алиштата на јаже или на секој вид сушара за алишта.
Комплет класични штипки за алишта во живописни бои, тие се незаменлив елемент на секоја опрема за домаќинство. Практични за чување и заштита и на долна облека и други работи. Благодарение на нив, алиштата исушени надвор нема да потпаднат под влијание на силните налети на ветерот. Може да се користат и за прицврстување на ќебиња и навлаки на тераса или балкон- за да не се лизгаат.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШТИПКИ ПЛАСТИЧНИ 20/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *