ШТИПКИ ДРВЕНИ

SKU: 3930005 Category: Tag:
 

Description

шифра: 3930005

баркод: 4043400538847

Комплет од цврсти дрвени штипки за алишта. Практични кога се сушат алиштата на врвка или во градина.Одлична понуда за сите кои бараат природни и еколошки решенија. Дрвени штипки за алишта може да се користат не само за облека, туку и за останати работи . Одлични се и како интересен декоративен елемент, на пр. за закачување фотографии или други украси.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-цврсти дрвени штипки со оптимална големина, совршени за различни видови облека, и поголемa и помалa
-за употреба дома, на балкон, на тераса, во градина и друго
-безбедно заштитете ги алиштата од ветрот
-едноставен дизајн
-челичната пружина ја стабилизира структурата на секоја штипка за алишта
-цврстата изработка обезбедува издржливост
-еколошко решение имајќи ја предвид животната средина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШТИПКИ ДРВЕНИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *