ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА СЕТ 3/1

SKU: 8445005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043401584041

Количина во кутија: 10 бр

Боја: како на слика

Сет од 3 пластични закачалки за облека.

Големина: 43 см
Со ребрести прорези против лизгање на облека.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА СЕТ 3/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *