ВАКУМ КЕСА ЗА ОБЛЕКА КОРОНЕТ 80Х100ЦМ

SKU: 8794005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4047108000361

Количина во кутија: 10 бр

Боја: како на слика

Силна и издржлива вакум кеса, опремена со двоен тесен зип,
може да се складира под кревет или да се стави во гардероба на полица, а обликот на кесата го олеснува вакумирање на јоргани, перници, постелнина и облека.
Отстранување на воздухот од вакум кеса се врши со помош на правосмукалка.
Вакум кеса штити од молци, влага и  мириси однадвор, а во неа може да се стави и ароматична кесичка со што  вакумирани работите ќе мирисаат убаво. Димензија 80х100 цм.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВАКУМ КЕСА ЗА ОБЛЕКА КОРОНЕТ 80Х100ЦМ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *