РОЛЕР-РЕФИЛ СЕТ 2/1

SKU: 2217005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355009290

Количина во кутија: 5 бр

Боја: како на слика

Резервни ролни за ролер за чистење на облека- 2216005 со ленти со должина од 2 метри.

2 парчиња во пакување.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РОЛЕР-РЕФИЛ СЕТ 2/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *