КОРПА ЗА АЛИШТА ПРАВОАГОЛНА ПВЦ СО ОДВОЕН КАПАК 43х32х25h-20л

 

Description

EAN: 8007025130127

КОРПА ЗА АЛИШТА ПРАВОАГОЛНА ПВЦ СО ОДВОЕН КАПАК 43х32х25h-20л

Префинет дизајн со избор на 3 бои (бела, беж и браон) за одлично вклопување во бањата.

 

http://www.gensiniplast.com/dt_gallery/1666-01/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОРПА ЗА АЛИШТА ПРАВОАГОЛНА ПВЦ СО ОДВОЕН КАПАК 43х32х25h-20л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *