ЧЕТКА ЗА САДОВИ MIKE

SKU: 1103005 Category: Tag:
 

Description

шифра: 11030005

баркод: 4043400511888

Количина во кутија: 10 бр

Универзална пластична четка MIKE за садови и за чистење на нечистотијата и исушените дамки, со синтетички влакна и големина 12 см. Незаменлив елемент во секое домаќинство, дури и таму каде што се користи машина за миење. Четката овозможува нежно но ефикасно миење на садови, тенџериња, чинии, тави и останати садови.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-четка MIKE за отстранување на исушени и изгорени остатоци од храна
-корисна за темелно чистење на садови, тенџериња, тави и прибор или за претходно чистење пред да ги ставите во машина за миење садови
-специјалните влакна на четката лесно допираат до ќошињата и пукнатините и оптималниот степен на цврстина го спречува гребењето на садовите
-рачка на четка обезбедува удобност и не ги изложува рацете на детергенти
-специјални отвори на рачката овозможуваат четката да се закачи , за да може темелно да се исуши по чистењето
-четката е изработена од издржливи материјали, отпорна е на топла вода и на хемикалии за домаќинство
-атрактивни бои и интересен изглед и дизајн на четката -совршено одговараат на модерните ентериери

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА САДОВИ MIKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *