ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА КОМБИНИРАНА

SKU: 7113005 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043400577211
Количина во кутија: 10 бр

Боја: како на слика

Големина: 44 см
Комбинирана, лакирана закачалка со метална кука и дел за панталони.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА КОМБИНИРАНА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *