СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 3+1 ГРАТИС

SKU: 9001 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355003434

 

Боја: како на слика.

Сет од 3 сунѓери + 1 гратис. Сунѓери се со абразив, за чистење и полирање.

Практичен сет за чистење кујна или купатило, канцеларија и останати простории, изработен од многу абсорбтивен сунѓер и  совршено чисти садови, работните плочи и мијалници, бањи, санитарии, плочки и туш кабини.
Пената која се користи во производството на сунѓери е многу мека и нема да ја изгребе површината за чистење, но слојчето за перење совршено ќе ја отстрани исушената и тврдокорната нечистотија. Сет сунѓери практични за  користење во секој дом, канцеларија, со оптимална големина која совршено се вклопува  во раката и  ефикасност при употреба на  детергентот, што значи дека се користи помалку и заштедува повеќе.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 3+1 ГРАТИС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *