ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА КИДС СО РОТИРАЧКА КУКА СЕТ 6/1

SKU: з058 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355008781

Количина во кутија: 50бр

Боја: микс

Закачалки со клипови за закачување на детски алишта, по големина прилагодени да одговараат на помали алишта.
Во атрактивни бои кои го прават детскиот простор живописен.

 

http://www.york.pl/start/products/view/067020/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА КИДС СО РОТИРАЧКА КУКА СЕТ 6/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *