СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ

SKU: 1510 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355007654
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 24 бр

Сунѓер мрежа за бањање -класичен чистач за телото.
Ефикасно мие и го чисти телото.
Ефикасно произведува пена од гелови за туширање.
Има јамка за да овозможи лесно сушење и складирање по употреба, на пр. за туш

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *