СПИРАЛНА МРЕЖА МИНИ

 

Description

EAN: 5903355000556
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 300
БОЈА: како на сликата
ПАРАМЕТРИ: 15 g
Челичен чистач за чистење садови, тенџериња
Отстранува најтешката нечистотија
Многу издржливи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СПИРАЛНА МРЕЖА МИНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *