СЕТ МОП + КОФА 8Л

SKU: 7218 Category: Tags: ,
 

Description

EAN: 5903355007067

Количина во кутија: 40 бр

Боја: како на слика

Параметри: 8л

Стабилна кофа, сет компактен-идеален за мали апартмани.
Сетот содржи издржлива цедалка и рачка со дупка за закачување на куката.
Тука е и мопот за перење на дрвени подови, панели, плочки, нежни површини, мопот е исклучително абсорбирачки и совршено се исплакнува.

 

http://www.york.pl/centi/products/view/072180

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ МОП + КОФА 8Л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *