МРЕЖА ЗА САДОВИ МАКСИ

 

Description

EAN: 5903355000525
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 100
БОЈА: како на сликата
ПАРАМЕТРИ: 32 g
Челичен чистач за чистење садови, тенџериња
Отстранува најтешката нечистотија
Многу издржливи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МРЕЖА ЗА САДОВИ МАКСИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *