КРПА СУНЃЕРАСТА СЕТ 2/1 -ЧИСТИ И ПОЛИРА

SKU: 2411 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355086789

Количина во кутија: 18 бр

Боја: како на слика

Димензија 30,5х34 цм

2 во 1 – иновативна ткаенина која овозможува истовремено и чистење и полирање.
Една страна на ткаенината има активно влакно што овозможува да се мие, чисти и отстранува секоја  нечистотија, а мека и абсорбирачка страна на ткаенината – сунѓер брише и полира мазни површини, без дамки и траги.
Супер-аборпцијата и функционалност на овој сет се одлично решение не само за во кујна, туку и за во бања или градина.
Големината на ткаенината е многу корисна и прави поефикасно чистење и бришење.
Крпи може да се мијат во машина за перење или машина за миење садови на 60 степени. Крпите се изработени од природна целулоза – вредни по своите природни извори и абсорбентни карактеристики.

 

http://www.york.pl/start/products/view/024110/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА СУНЃЕРАСТА СЕТ 2/1 -ЧИСТИ И ПОЛИРА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *