ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА ПЛАСТИЧНА СЕТ 6/1

SKU: 8445025 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4043400584196

Количина во кутија : 5 бр

Боја: како на слика

Големина: 43 см
Со ребрести пречки против лизгање на облека.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА ПЛАСТИЧНА СЕТ 6/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *