МОП РАМЕН СЛИМ КЛАСИК

8158,8160

МОП РАМЕН СЛИМ КЛАСИК

SKU: 8158 Category: Tag:

Description

EAN: 5903355097075
Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Моп со микрофибер крпа  ги отстранува нечистотиите дури и без употреба на детергенти.
Лесно фаќа нечистотија  и добро се измивадобро измива; без ефект на ширење на нечистотија.
Моп за чистење и полирање на секој вид на подот.
Специјална плоча и  рачка помагаат да се исчистат сите тешко достапни места, а
преклоплива основа го олеснува поставувањето и исклучувањето на платно микрофибер.
Ја остава површината сјајна, без маснотии и лесен е за чистење – може да се пере во машина за перење        на 40 ° C.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП РАМЕН СЛИМ КЛАСИК”

Your email address will not be published. Required fields are marked *