МОП СО АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА ЈОРК ПРЕСТИЖ

SKU: 8144 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355085799

Количина во кутија: 6

Боја: како на слика

Лесна, но долготрајна алуминиумска конструкција со можноста за поместување на рачката долж плочата, што овозможува чистење на  тешко достапните површини. Практично регулирање на должината на рачката која се прилепува, има кука за закачување а  микрофибер крпа е прикачена со велкрос и е поголема големина што овозможува побрзо чистење на подови.
Совршен моп за плочки дрвени подови, панели.

 

http://www.york.pl/prestige/products/view/081440

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП СО АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА ЈОРК ПРЕСТИЖ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *