ЛОПАТКА СПРИНГ

SKU: 6101 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355000907

Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Лопатка изработена од трајна пластика, содржи специјална дупка за лесно закачување на кука.

http://www.york.pl/start/products/view/061010/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛОПАТКА СПРИНГ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *