ЛОПАТКА СО ЧЕТКА БАКТЕРИЈА СТОП

SKU: 6207 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355004752

Количина во кутија: 16

Боја: како на слика

 

Сет четка и лопатка за чистење на сите видови нечистотија, со  практична и  ергономска рачка и гумена подлога.

 

http://www.york.pl/prestige/products/view/062070

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛОПАТКА СО ЧЕТКА БАКТЕРИЈА СТОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *